کیت مکش هوای موتور خودرو چیست

admeeqwn

همچنین در برخی از مدلها یک محافظ حرارتی دور فیلتر هوا بسته میشود تا از تماس جریان هوای گرم موتور با هواکش خودداری کند که این محافظ باعث کاهش دمای ورودی به هواکش میشود. در حالت ناک نرخ انتقال حرارت نزدیک به ۱٫۷ برابر می شود و در برخی موارد ممکن است باعث ذوب شدن پیستون شود و همین افزایش دما تخریب کاتالیزور و آب شدن یا آسیب به سوپاپ ها را نیز در پی دارد. در طی تیونینگ با تعویض و بهبود برخی قطعات اتومبیل و همچنین زیبا کردن اتومبیل شما ، خودروی شما را از حالت اولیه متمایز می کنند. برای تقویت سیستم جرقه زنی در پژو 405 ، کم هزینه ترین کار تهیه ی وایر با حداقل مقاومت است. این مورد بودجه خاصی نمیپذیرد و هر میزان که بخواهید میتوانید هزینه کنید و با هزینه بیشتر میتوانید نتیجه مطلوب تری دریافت کنید. و به طور کلی با عث افزایش قدرت موتور می شود . اما زمانی که هوای بیشتری وارد موتور اتومبیل می شود ، سوخت استفاده شده در هر مایل به طور قابل توجهی کاهش می یابد. در ادامه به دو عامل اصلی افزایش شتاب و همینطور کاهش مصرف سوخت برای ریمپ پراید 111 خواهیم پرداخت.

ریمپ پراید 111 یکی از اقداماتی است که با توجه به شرایط این خودرو میتواند تا حد زیادی در کاهش مصرف سوخت و همینطور افزایش شتاب این خودرو دخیل باشد. تیونینگ پرشیا به شما اتومبیل خودرویی جدید و با قدرت بسیار بیشتری می دهد. با ریمپ پراید 111 در واقع شما اقدام به اصلاح مقادیر این جداول خواهید کرد. در تیونینگ صندلی ممکن است شما به یک روکش صندلی بسنده کنید و ممکن است پا از این فراتر بگذارید و کلا اقدام به تعویض کل صندلی کنید و یک صندلی با ویژگی ها و مشخصات فوق را برای خود انتخاب کنید که حتی پشت کلاهک آن نیز به صورت فابریک دارای مانیتور باشد. قطعا این سوال برای شما پیش آمده است که ریمپ ایسیو چگونه میتواند به بالا بردن بازدهی خودرو کمک کند! ریمپ ایسیو یکی از مواردی است که میتواند تضمین کننده رفع این مشکلات و همینطور بهبود کارکرد خودروی شما باشد.با مقاله ریمپ پراید 111 همراه ما باشید. در این نوع از ریمپ پراید 111 جداول مربوط به سوخت، اکسیژن، جرقه و دریچه گاز تغییر پیدا کرده و بهینه سازی خودرو و افزایش شتاب و گشتاور را تضمین می کنند.

ریمپ ecu پژو پرشیا عبارت است از برنامه نویسی مجدد کامپیوتر خودرو ، برای ارتقا بسیار از پارامترهای مربوط به آن . بسته به نیاز افراد ، تیونینگ خودرو در تغییر پارامترهای بدنه یا نصب اسپویلر ( بال خودرو ) و چراغ های نئونی و یا ساخت ماشین مسابقه تعریف می شود. در ادامه مزایا و جنبه های مختلف ریمپ پراید 111 را بیشتر بررسی خواهیم نمود. کاهش مصرف سوخت و همینطور بهینه شدن آن را می توان به عنوان یکی از اصلی ترین و مهمترین اهدافی که ریمپ پراید 111 هدف تحقق آنها را دارد معرفی نمود. بطوریکه سرعت بالاتر موتور، باعث سریعتر چرخیدن آنها میشود. شمع های سوزنی به علت نوع طراحی خاصی که دارند جرقه بهتر تولید میکنند و در نتیجه احتراق کاملترحاصل میشود. نکته قابل توجه این است که خودرو های استاندارد که فاقد هدرز، کیت مکش ورود هوا و … سپر عقب باز طراحی شده و از حالت سادگی نمای عقب در نسخه های استاندارد خبری نیست.

از طرفی برای ارتقا یک خودرو به وسیله توربوشارژ باید تغییرات دیگری در سایر قسمت های موتور خودرو، کیت مکش، کیت اگزوز و … 6- گاهی ارتقاء یک قسمت تاثیر منفی در قسمت دیگری خواهد گذاشت. مخمل پاشی بدنه پژو 405 ، در رنگ های مختلفی قابل انجام است. استفاده از پیستون های مخصوص مسابقات در پژو پرشیا سبب می شود که تراکم سوخت در درون سیلندر افزایش یافته و در نتیجه نیرو و توان بیشتری در موتور خودرو ایجاد شود. اما راه حل منطقی افزایش شتاب و بالا بردن توان موتور چیست! اولین قطعه در راه ورود هوا به داخل موتور، فیلتر هوا می باشد. یه راه دیگر برای ماشینا هایی همچون 206 و ال نود و… اکثر اوقات دلیل و منشا اینگونه صداهای مزاحم جنس بد و پلاستیکی قطعات، نبود عایق بندی مناسب، عدم نصب دقیق، باز و بست غیراصولی قطعات برای نصب باند، مانیتور، سنسور دنده عقب و دیگر قطعات اضافی است. در نوع دیگر برای ریمپ ایسیو، از لوازم و وسیله های افتر مارکت پیشرفته استفاده خواهد شد. جمله تغییرات در هدرز و کیت مکش و انواع تقویت کننده های موتور دارا می باشد، خوب جواب میدهد . هر چه دمای هوای ورودی به پیشرانه پایین تر باشد، چگالی بیشتری خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

توری سپر جلو وسط تویوتا یاریس صندوقدار 2021 تا 2021 جنیون 5311252240

طول بیشتر بدنه میراژ در مقایسه ظاهری میان دو خودرو به سادگی احساس میشود اما نکته مهم در این میان کشیدگی بیشتر 65 میلیمتری فاصله محورهای میراژ است که میتواند در فضای داخلی تاثیر مثبتی بر بهبود فضای نشیمن سرنشینان عقب داشته باشد. ازاین رو در جلو سمت شاگرد از […]