سرما و آنفولانزای فصل: بهداشت عمومی را تمرین کنید

admeeqwn

همه می دانند که آلوئه بهترین لوسیون دستی است ، درست است؟ اشتباه! سالم ترین و مفیدترین گیاه گیاه آلوئه ورا مصرف آن به عنوان یک مکمل تقویت کننده سیستم ایمنی بدن است. باور کنید یا نه ، گیاه آلوئه شگفت انگیز مملو از چیزهایی است که بدن شما برای سلامتی در داخل و خارج از آن احتیاج دارد. این ماده حاوی 6 ماده شیمیایی است که به مبارزه و از بین بردن میکروارگانیسم های بیماری زا معروف است. آلوئه همچنین 3 اسید چرب دارد که بدن شما را دوست دارد ، زیرا آنها برای جلوگیری از درد مفاصل و اندام شما به دلیل التهاب کار می کنند. همچنین مطالعات انجام شده حاکی از آن است که آلوئه ورا در افزایش سطح قند خون در بیماران دیابتی و کاهش احتمال حمله قلبی مؤثر است.

نسخه های معطر و لوسیون تزریق ضد عفونی کننده دستی نیز قابل خریداری است. فروشگاه های تخصصی و حمام فروشی ها می توانند نسخه مخصوص ضد عفونی کننده را با رایحه و عطرهای خاص خود حمل کنند. حتی فروشگاه های مواد غذایی و فروشگاه های معمولی مانند این ها اغلب ضد عفونی کننده های معطر هستند. عطرهای مختلف ممکن است افراد مختلفی را برای خرید ضد عفونی کننده جذب کند. آنها همچنین به ماسک رایحه قوی الکل ضدعفونی کننده دستی معمولی کمک می کنند.

اکنون که در ترمینال به پیچ و خم حرکت کرده ام و با توجه به اطلاعات مربوط به کارت و کارت اعتباری خود به مشهور داده ام ، سرانجام کارت اتاقم را در دست می گیرم. این کارت برای همه چیز استفاده می شود. سوار شدن یا خاموش کردن کشتی ، خریدن روی کشتی و همچنین کلید اصلی که درب کابین من را باز می کند. اکنون پیش از آنکه واقعاً از باند راه بروم و سوار کشتی شوم ، به آخرین توقف حرکت می کنم. مجبور شدم کارتم را داخل ترمینال امنیتی قرار دهم و عکسم را بگیرم.

مایع ضد عفونی کننده دست bk کاهش مدت زمان و شدت بیماری می توان از داروهای ضد ویروس پزشک مانند تامیفلو و رلهزا استفاده کرد ، اما فقط در 48 ساعت اول از شروع علائم مصرف می شود.

در بسیاری از مناطق کشور ، دشمن فانی کوسن های مبلمان پاسیو است و از بین بردن لکه های شیره غیرممکن است. اما اگر ابزار و فنون صحیحی داشته باشید کار چندان سختی نیست.

ژل ضدعفونیوتر دست باننو

عطارد قبل از سفر دریایی من از سفر دریایی زودگذر شد. C.D.C. قبل از بلند کردن قرنطینه ، با بازرسی در مورد پاکسازی و تأیید صحت کشتی های ضد عفونی کننده ، نقش موثری را به عهده گرفت تا افراد مشهور بتوانند سوار گروه بعدی مسافران شوند. در حالی که منتظر پاکسازی کشتی در چارلستون بودم ، روزانه برنامه های خبری را دیدم که از شیوع ویروس ، تعداد مسافران و خدمه تحت تأثیر قرار گرفته و پاکسازی آن را مشاهده می کردم. طولانی و کوتاه آن این است که به جای ترک بندر جمعه 19 مارس طبق برنامه ریزی شده ، کشتی تا ساعت 4 بعد از ظهر یکشنبه 21 مارس پاکسازی نشده است. حتی نمی توانیم چک را در این مرحله شروع کنیم تا اینکه CD توسط C ترخیص داده شد. .

با توجه رسانه ها و احتمال گسترش سریع ، بسیاری نگران ایمنی شخصی خودشان بوده اند. در حالی که ممکن است این مسئله به نظر یک مشکل جدید باشد ، اقدامات احتیاطی همان مواردی است که سالهاست می شنوید. در اینجا ده روش برتر برای محافظت در برابر آنفولانزا آورده شده است.

در حالی که شما نمی توانید برای همیشه در خانه خود مخفی شوید (و حتی در آن زمان تعداد زیادی میکروب کوچک در خانه شما زندگی می کنند!) ، می توانید یک بطری ضدعفونی کننده دستی را با خود حمل کنید – فقط برای اینکه ایمن باشید. وقتی صحبت از سلامتی شما می شود ، هیچ احتیاط زیادی وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

سرما و آنفولانزای فصل: بهداشت عمومی را تمرین کنید

همه می دانند که آلوئه بهترین لوسیون دستی است ، درست است؟ اشتباه! سالم ترین و مفیدترین گیاه گیاه آلوئه ورا مصرف آن به عنوان یک مکمل تقویت کننده سیستم ایمنی بدن است. باور کنید یا نه ، گیاه آلوئه شگفت انگیز مملو از چیزهایی است که بدن شما برای […]