10 راهنمایی برای راه اندازی کسب و کار صاحبان

admeeqwn

[ad_1]

هر کارآفرین می تواند استفاده از برخی از مشاوره وقتی که می آید به ساخت مطمئن شوید که کسب و کار خود راه اندازی می شود بر روی پای راست. از بهترین راه برای اجرای کسب و کار شما به دنبال رویاهای خود را, این نکات ارائه صدا توصیه هایی است که می تواند کمک به شما راه اندازی کسب و کار حفظ عملیات خود را و پیدا کردن موفقیت در هر نوبت.

مطمئن شوید که کسب و کار شما ممکن است به اجرا چالش های, و شما ممکن است برخی از اشتباهات در طول راه است اما چگونه شما بهبود می یابند که مهم است. استفاده از این راهنمایی به نفع خود را وقتی که می آید برای اطمینان از شما برای جلوگیری از مشکلات است که دیگران افتاده اند به عنوان یک کارآفرین اولین بار.

1. پرشور در مورد آنچه شما انجام

وقتی که می آید به کسب و کار خود را انجام آنچه شما عشق باعث می شود آن است که بسیار ساده تر به انجام خوبی است. پیدا کردن یک کسب و کار است که شما می توانید در اکسل و پرتاب خود را به. شما باید یک زمینه ای اشتیاق برای, بازار, محصول, خدمات و یا نام تجاری است که شما از فروش. به منظور آن را به موفقیت در بازار است, شما باید به این باور در آن مشتریان خود را دنبال کت و شلوار.

2. این باور را در خودتان

هر کارآفرین شک و تردید خود را در یک زمان و یا دیگر اما شما نیاز به طور کامل در باور خود توانمندی و قدرت است. اشتباهات اجتناب ناپذیر هستند اما درک است که شما موفق خواهد شد در زمان می تواند به شما کمک کند دوباره بجای اول برگشتن و حرکت رو به جلو با انعطاف پذیری است. تشخیص دهد که شما آنچه در آن طول می کشد تا آن را و ارسال آن شک بسته بندی به عنوان تنها زمانی که شما واقعا این باور را در خودتان و آنچه شما انجام می دهند را به موفقیت می آیند ضربه زدن در درب خود را.

3. گوش دادن به مشاوره از دیگران

بسیاری از دیگران ممکن است قبل از اینکه شما با کسب و کار خود را راه اندازی است. یادگیری از چالش های خود و توجه به توصیه های خود را. آنها می توانند اجازه می دهد تا شما را به هدایت روشنی از مسائل بالقوه و آن را آسان تر برای شما به کار به عنوان یک کسب و کار راه اندازی. از پیدا کردن کمک های مالی به کار با یک سرمایه گذار فرشته دیگر کارآفرینان باید تجربه است که شما می توانید از به دست آوردن و استفاده به نفع خود را اگر شما مایل به گوش دادن.

4. سازمان دیده بان خود را سربار

شما نیاز به درک که شما در حال راه اندازی کسب و کار در خارج از دروازه. این به این معنی تماشای جریان پول نقد خود را و راه اندازی فروشگاه در آن سوانک ساختمان اداری در خیابان 5 ممکن است یک امکان در این زمان. نگه داشتن چیزهای ساده و مشاهده خود را در ساختار هزینه. شما ممکن است نیاز به پول نقد در پایین جاده و در قلاب برای بالا اجاره و یا وام تعهدات می توانید آن را دشوار است به گسترش بال خود را. You'll وجود دارد. صبر و سازمان دیده بان برای فرصت مناسب به رشد است. به یاد داشته باشید که صبر یک فضیلت است.

5. می دانم که رقابت خود را

نادیده گرفتن رقابت خود را به عنوان یک راه اندازی کسب و کار شما را به هیچ جا. مطمئن شوید که به طور کامل به بررسی همه چیز وجود دارد که در مورد رقابت خود را و ایجاد محصولات و خدمات خود را بهتر است. پیدا کردن که در آن رقبای خود را فاقد آن هستند و به دست گرفتن این فرصت را به تضمین سهم بازار. دانستن رقابت خود را می تواند به شما که پا تا نیاز خود را به جلو در بازار و درخواست تجدید نظر به مصرف کنندگان در یک راه جدید است. آیا برای مشق شب خود را و نگه داشتن یک چشم بر روی رقبای خود را در تمام زمانها.

6. تمرین خود را در زمین

شما بزرگترین فروشنده برای کسب و کار خود را راه اندازی. آیا شما به دنبال برای تأمین بودجه از یک سرمایه گذار فرشته و یا به دنبال به دست آوردن وفاداری مشتری شما نیاز به یک زمین در آماده به هر کسی و هر کس شما را در تماس با آمده. مختصر در رویکرد خود را و مطمئن شوید که به ذکر اهداف خود ارزش و چشم انداز. شما هیچ وقت نمی دانید که شما'll, دیدار, و شما نیاز به آماده با زمین است که تحت تاثیر قرار.

7. دریافت و شبکه

شبکه یک بخش کلیدی از هر کارآفرین's موفقیت است. ارتباط با دیگران در این صنعت می تواند به شما کمک کند توسعه روابط است که ممکن است در مفید آمده است برای کسب و کار خود را راه اندازی پایین جاده. به علاوه شما ادامه خواهد داد برای یادگیری از این افراد و فرصت های جدید با یکی از آنها ممکن است فقط در اطراف گوشه.

8. درخواست کمک

تا آنجا که شما می خواهید برای انجام این کار وجود می آید زمانی که همه ما نیاز به درخواست برای کمک. هیچ شرم در گرفتن کسی که درگیر در کسب و کار راه اندازی برای کمک به آن را به سطح بعدی. شما در حال رفتن به نیاز به کمک با گذشت زمان به تکامل خود شرکت و رسیدن به کسی که به شما اعتماد ممکن است بهترین چیزی است که شما می توانید برای کسب و کار خود را راه اندازی. You'قادر خواهید بود به offload برخی از گناهان و آزاد خود را به تمرکز بر روی پروژه های جدید شده اند که نشستن در پشت رایتر.

9. ادامه یادگیری

با موفق ترین مدیران خواندن چهار تا پنج کتاب از یک ماه مصرف یک صفحه از آنها راهکار می تواند کمک به گسترش کسب و کار خود را راه اندازی و آن را حرکت رو به جلو در راه های جدید است. نگه داشتن درب باز و در ادامه به آموزش خود را با یادگیری از دیگران است. خواندن کتاب است که تمرکز خود کمک, کسب و کار, انگیزه, رهبری, و ارتباطات می تواند همچنان به ایجاد انگیزه در شما و شرکت شما. اگر شما نگه داشتن شما را در یادگیری مستمر شما'll پیدا کردن مقدار زیادی از ایده های جدید فقط در حال انتظار برای تحقق یابد.

10. Don't Give Up

بالاتر از همه don't را بر روی خودتان. حتی هنگامی که بار سخت و شما احساس می کنید مانند پرتاب در حوله. یک گام به عقب و قدردانی چه حد شما آمده اند. اگر شما درایو و انگیزه برای موفقیت بالقوه برای آن در بازار وجود دارد. شما نیاز به این باور است که شما می توانید آن را انجام دهید و فشار خود را سخت تر از شما تا کنون قبل از انجام. با کار سخت می آید و موفقیت شما به احتمال زیاد فقط در آستانه برنده شدن است.

این نکات کمک خواهد کرد که شما در پیدا کردن دستور العمل های برای رسیدن به موفقیت برای کسب و کار خود را راه اندازی و شما را در مسیر به رشد در بازار است. اگر شما به دنبال به امن یک فرشته سرمایه گذار برای راه اندازی کسب و کار ما می تواند به شما کمک کند. آن را ارائه می دهد آرایه ای از آموزنده منابع در ایجاد طرح کسب و کار و همچنین متنوع و طیف گسترده شبکه ای از سرمایه گذاران فرشته.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

آخرین وضعیت شیوع ‌کرونا در آسایشگاه کهریزک

[ad_1] رئیس شبکه بهداشت شهرستان ری با اشاره به وضعیت شیوع ویروس کرونا در آسایشگاه کهریزک گفت: با پیگیری‌های فرمانداری ری و استقرار نیروی‌های درمانی دانشگاه علوم پزشکی تهران در این آسایشگاه وضعیت کنترل شده است. [ad_2] Source link