4 بنیانگذار اشتباهات است که بسیاری از استارتاپ های موفق

admeeqwn

[ad_1]

1) اعتقاد داشتند که درآمد اختیاری است
این بومی فناوری, راه اندازی, اما آن را قطعا محصولات زراعی در جای دیگر بیش از حد. وجود دارد اساطیر تداوم تقریبا به طور کامل توسط Silicon Valley VC مجموعه که راه اندازی است به نحوی جدید و مرسوم،, مفهوم اولیه که مدل است که اساسا “جمع آوری مقدار زیادی از پول به دست آوردن عنوان بسیاری از کاربران که ممکن است و سپس کشف کردن که چگونه به monetise آنها و یا فروش به کسی که می تواند “.

آن's a اغوا کننده ایده زیرا برای بنیانگذار آن دور می زند چشم انداز دلهره آور از نیاز به نگرانی در مورد درآمد و فروش و تمام کسانی که دیگر چیز ترسناک. این احساس بزرگ البته به دلیل آن اجازه می دهد تا موسس به ماندن در منطقه راحتی خود و افراط رضایت از ساخت محصول کامل و بدون نیاز به تکیه بر فروش به دست آوردن وجود دارد. در آن's صرفا به تأخیر انداختن آن روز که این شرکت به صورت رد و نقد از مشتریان بالقوه است.

آن's رویکردی که شیپور خاموشی به ما انسان ترس از طرد و شکست و وعده آرامش جایگزین آن این ترس می تواند اجتناب شود در دسترس نباشد. آن's چنین قدرتمند ترس برای بسیاری که مشتاق گسترده و استادانه اساطیر توسعه یافته در اطراف این نوع از “مدل کسب و کار” با تنها هدف از تلاش برای اثبات چیزی است که ما می خواهیم درست باشد. اما از آن است که't واقعی: راه اندازی یک کسب و کار و دیر یا زود به آن نیاز دارد را به پول. بنیانگذاران که متوجه این طرح به monetise از آغاز به مراتب بیشتر احتمال دارد برای موفقیت است.

2) کم بها دادن به اهمیت cashflow
من این درس در راه سخت زمانی که من برای اولین بار کسب و کار snuffed شد تقریبا بلافاصله با کمبود پول نقد است. نرخ که در آن پول نقد زد خیلی سریع تر از من انتظار می رود اما سرعت که در آن بقیه کسب و کار سقوط از هم جدا به عنوان یک نتیجه از در حال اجرا از پول نقد بود و هشدار دهنده. خوشبختانه من تنها 24 و قادر به بازیابی نسبتا به سرعت اما من این اشتباه در حال تکرار بارها و بارها با راه اندازی است.

چرا این اتفاق می افتد ؟ به طور مشابه به نقطه قبلی it's تا حد زیادی اجتناب روانشناسی: چشم انداز در حال اجرا از پول نقد باعث اولیه ترس از شکست تا مردم را به تعجب طول برای جلوگیری از مواجهه با آن است. ساده لوحی نیز اغلب یک عامل عمده: هزینه های بیش از حد در کمتر مهم چنین چیزهایی به عنوان بزرگ شکوه دفاتر و تجهیزات استخدام بیش از حد بسیاری از مردم بیش از حد به سرعت عدم فشار و مذاکره معاملات بهتر در هزینه ها و دیگر چنین اشتباه. فقدان اطلاعات است یک مشکل مشترک بیش از حد بحرانی نقدی تخلیه مانند مالیات و بیمه و هزینه های سفر اغلب یا دست کم گرفت و یا به سادگی برای اختصاص در اوایل پیش بینی.

که همه قابل اجتناب است با برخی از برنامه ریزی مناسب و تحقیقات قبل از اینکه شما شیرجه رفتن. بنیان گذاران که مایل به صرف زمان انجام آن (اغلب خسته کننده) زمینه در حال دادن خود را بسیار بهتر شانس موفقیت.

3) تمرکز بر مسائل سکسی
موفق بودن در کسب و کار سخت است, همه می دانند که. اما چه جدا موفق بسیاری از بنیانگذاران از بقیه است که توانایی و تمایل به انجام کار خسته کننده کار تکراری است که همواره یک کسب و کار رو به جلو در روز و روز را. به عبارت دیگر هل دادن از طریق خرد کردن به جای تمرکز به طور کامل بر انگیز و پر زرق و برق کار می کنند.

مشکل این است که آن's بسیار آسان به بسیار شلوغ به عنوان موسس به عنوان وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در هر نقطه ای داده می شود. و به عنوان انسان ما به طور طبیعی نسبت به چیزهایی که ما لذت بردن از اولین ترک خسته کننده تقلا کار تا بعد. به عنوان یک نتیجه بسیاری از بنیانگذاران که به جرم نادیده گرفتن واقعا سخت کار احتمالا don't حتی متوجه آن تنها به خراش سر خود را هنگامی که آن را همه اشتباه می رود.

توسط خرد کردن کار من نیست به طور خاص اشاره به admin – که به راحتی می تواند به صورت خودکار و یا برون سپاری در تعدادی از راه کم هزینه امروز – بلکه فعالیت هایی مانند تجزیه و تحلیل مشتری خود رفتارهای هر روز trawling را از طریق کانال های اجتماعی روزانه برای ساخت شتاب نوشتن منظم پست های وبلاگ که هیچ کس به نظر می رسد به عنوان خوانده شده زبان به مالیات مشاوران در مورد R&D اعتبارات پر کردن ثبت اختراع و علائم تجاری فرم ساختمان و تست بازاریابی و فروش دستگاه های دربازکن, و تمام انرژی های دیگر-مکیدن بیت unsexy کار است که به ایجاد یک کسب و کار's حرکت اولیه. اینها همه چیزهایی است که یک موسس باید مایل به انجام خود را در دانستن است که پاداش بسیار بیشتر پایین خط. بسیاری از بنیانگذاران اشتباه اعتقاد داشتند که آنها بالاتر از این نوع کار از یک روز آنها تقریبا همیشه اشتباه است.

4) از دست دادن بیش از حد به راحتی
این یکی بزرگ است اما من آن را از خط خارج شدن مردم اغلب (از جمله خود من در اوایل سرمایه گذاری). در برخی از نقطه به طور کلی مبارزات شروع یک کسب و کار از ابتدا خسته کننده تبدیل خواهد شد و برخی از مشکل عمده را فشار موسس به لبه مایل به ترک. من به این اشاره به دیوار اشاره به دیوار که دونده ماراتن ضربه زمانی که بدن خود شروع به جیغ آنها را به رها کردن.

این است که اغلب یک نقطه عطف مهم در کسب و کار's توسعه است. فقط به عنوان در یک ماراتن یک فرد's توانایی به فشار از طریق این دیوار یک عامل تعیین کننده در آنها احتمال اتمام مسابقه و کسب و کار متفاوت است. اما واقعا این مرکزی جوهر در حال اجرا در هر نوع از کسب و کار. توانایی و شکیبایی برای غلبه بر چالش های دشوار است یکی از ویژگی های بنیادی از هر موفقیت بنیانگذار و مبارزه باید سوخت که آنها را می راند. بنیانگذاران که انتظار می رود در آغوش و با چالش مواجه سر بر خواهد بود در میان کسانی که در سمت چپ ایستاده و پس از 90% را پژمرده.

نتيجه گيری
90% آمار دقیق است, اما آن را نیز یک ساده از چشم انداز است. موفقیت در کسب و کار است که یک بازی از شانس است, این یک نبرد خواهد شد که در آن واقع بینانه ترین و با دوام و عملی افراد رشد. بنیانگذاران اند و یا مایل به ساخت این ویژگی را به بهترین شانس بودن در 10٪. کسانی که don't یا برنده't خواهد یافت به سرعت به اندازه کافی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

آیا دنیا با یک بیماری به پایان می‌رسد؟

[ad_1] ما برای شما، در تابناک جوان هر روز گزید‌ه‌ای از آخرین اخبار و مطالب جذاب پیرامون موضوعات کسب و کار، رسانه، فرهنگ و هنر، خانواده، نشاط و سرگرمی، جامعه و … را تولید و/یا ارائه می کنیم. «تابناک جوان» برای انتشار مطالب ارسالی شما نیز آمادگی دارد! روی تیترها […]