MLM نفرین – فریب آسان پول روز

admeeqwn

[ad_1]

وقتی که می آید زمان برای پرداخت صورتحساب شما چه فکر می کنم از اول ؟

1. کار روز خود را که شما می پردازد ثابت حقوق و دستمزد هفته در هفته

2. خود را به تازگی ایجاد کسب و کار MLM است که پرداخت کامل سود سهام هنوز

اگر شما مثل اکثر مردم زمانی که صورتحساب پشته شما فکر می کنم از کار روز خود را … یا آنچه من می خواهم به تماس “روز پول است.”

چرا بعد پول هر دو کمک می کند و لطمه می زند و خود را MLM کسب و کار

بعد پول هر دو برکت و لعنت وقتی که می آید به ساخت کسب و کار MLM شما. این یک برکت و رحمت است دلیل این که شما نیاز به پول برای پرداخت صورتحساب در حالی که خود را به شما ساخت کسب و کار جدید. بعد پول نیز کمک می کند چرا که در آن بذر پول است که راه اندازی کسب و کار MLM شما.

اما هنگامی که شما در راه اندازی کسب و کار MLM شما بعد پول می تواند لعنت متوقف می شود که کسب و کار خود را در آهنگ های خود را. نمونه سناریو می رود مثل این: شما کار خود را برای پول روز به مدت هشت ساعت در هر روز و زمانی که شما به خانه شما بیش از حد خسته به حتی فکر کردن در مورد کسب و کار MLM شما. شما به خودتان بگویید “من بیش از حد خسته به [fill in the blank] برای کسب و کار من. من فکر می کنم در مورد آن فردا.” البته در پایان روز فردا دوباره بیش از حد خسته به کار کسب و کار شما.

در روز شنبه و یکشنبه شما باید اکتشاف بازاریابی و یا انجام پیگیری برای کسب و کار MLM شما به خاطر این که تنها دو روز از هفته را که شما لازم نیست برای به دست آوردن پول روز. آن را برای تلفن های منطقی تنها شما احساس نمی مانند آن را پس از یک هفته سخت کار در روز خود را ،

به شما می گویند به خودتان “من باید از تماس با چشم انداز من امروز اما من واقعا خسته شدم. من سزاوار شکستن. من فکر می کنم من به خرید امروز و تماس چشم انداز در روز یکشنبه.” سپس یکشنبه رول در اطراف و به شما می گویند به خودتان “اگر من کار من MLM کسب و کار امروز من خسته در کار فردا. من نیاز به انرژی به کار من کار روز. من نمی توانم از دست دادن کار روزانه من چون من نیاز به پول برای پرداخت صورتحساب من.”

شما شروع به گرفتن تصویر ؟ آیا شما از شنیدن آژیر آهنگ از کار روز خود را? می تواند به شما احساس فریب پول روز و آیا شما ببینید که چگونه آن را می توانید خود را به سطل زباله تلاش خود را به ساخت کسب و کار بازاریابی شبکه?

طرح کسب و کار MLM شما در اطراف حواس پرتی بعد پول

خط پایین این است که اگر شما واقعا می خواهید به ایجاد و رشد کسب و کار MLM شما باید آگاه باشید از برنامه ریزی برای فریب آسان پول روز. شما باید برنامه ریزی یک استراتژی به طوری که شما به اندازه کافی انرژی در پایان روز کاری خود را و در تعطیلات آخر هفته برای کسب و کار خود و در حالی که هنوز نگه داشتن شغل روزانه خود را.

پنج استراتژی برای کمک به شما در تمرکز بر روی کسب و کار MLM شما

1. منظم برنامه: ترک شغل روزانه خود را در یک زمان تعیین شده در هر روز به اطمینان حاصل شود که شما وقت و انرژی خود را به کار MLM کسب و کار هنگامی که شما به خانه.

2. کار اولیه: اگر ممکن است کار خود را MLM کسب و کار قبل از اینکه شما را ترک برای کار روز خود را. اگر شما زندگی می کنند در سواحل غرب, تماس چشم انداز در سواحل شرق در صبح زود. شما همچنین می توانید بپرسید چشم انداز اجازه دسترسی به آنها را در صبح زود. اگر همه چیز با شکست مواجه, پاسخ ایمیل ها و آماده سازی بسته های ارسال قبل از ترک برای کار روز خود را.

3. حد MLM روز کاری: به طوری که شما احساس نمی کنید که کاملا غرق کار روز خود را و کسب و کار MLM شما انتخاب کنید 3-4 روز در هفته برای انجام بخش عمده ای از کار در کسب و کار MLM شما و برنامه چشم انداز تماس و تماس آموزش درآمده است. صرفه جویی حداقل یک روز در هفته برای استراحت و تمدد اعصاب.

4. کار خود را MLM کسب و کار در طول ناهار: آوردن یک کیسه ناهار به روز خود را و اگر کار خود را از وضعیت مجوز برای انجام کسب و کار MLM شما در طول ناهار خود را. شما می توانید پاسخ به چشم انداز ایمیل, ارسال مقالات به صورت آنلاین تبلیغات تماس با چشم انداز و یا حتی برنامه های آموزشی تماس با upline خود حمایت کنند. اگر شما وضعیت کار ظریف, نظر خود را با استفاده از تلفن همراه و برقراری تماس را در حالی که نشسته در ماشین خود را.

5. قربانی کردن حواس او را پرت: معمولا روز خود را با کار نیست تنها چیزی که مانع شما را از کسب و کار MLM شما. دیگر حواس او را پرت شامل سرگرمی, سفر, خرید و معاشرت. در حالی که این مهم است که یک تعادل بین کار و زندگی شما می توانید تا زمان بیشتری برای کار کسب و کار MLM شما با انتخاب حداقل یک حواس پرتی به قربانی. این که آیا آن را صرف کمتر زمان گشت و گذار در eBay و یا تماشای کمتر تلویزیون شما غافلگیر چقدر زمان بیشتری را در دسترس می شود به کار کسب و کار شما. هنگامی که یکی از حامیان upline که قرار بود برای رتبه بالا در شرکت او به معنای واقعی کلمه unplugged تلویزیونی خود گیر کرده و آن را در گنجه خود را. او وعده داده شده خود او نمی خواهد به تلویزیون بازگشت و تا زمانی که او زمانی مورد نظر خود را در رتبه بندی است که او چند ماه بعد.

بدیهی است که شما نیاز به قادر به پرداخت صورتحساب خود را و صندوق خود را MLM کسب و کار در مرحله راه اندازی به طوری آویزان بر روی کار روز خود را. اما شما همچنین می خواهم به چسبیدن بر روی چشم انداز است که کسب و کار MLM شما چیزی است که شما به چرخ همستر داشتن به کار یک روز کار برای همیشه لطفا برای. کسب و کار MLM شما یک بلیط برای بازنشستگی تا زمانی که شما باید این تعهد به کار آن را به طور مداوم و مقاومت در برابر فریب آسان پول روز.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Next Post

کدخدایی: جلسه‌ فقهای شورای نگهبان برگزار شد

[ad_1] سخنگوی شورای نگهبان از برگزاری جلسه فقهای شورای نگهبان خبر داد. [ad_2] Source link